fb

Mercedes Benz S Classe Long

Vysněný vůz a vynikající příklad pro celé odvětví - nová třída S. Každý kontakt s tímto jedinečným luxusním sedanem je zážitkem: cestujte, pracujte, odpočívejte, vychutnávejte si v klidu a dojeďte bezpečně - žádný jiný vůz nedokáže nabídnout více než tento vzor všech sedanů. Polohovatelná, vyhřívaná a klimatizovaná zadní řada sedadel. Kožený interiér, luxusní LED podsvícení koženého interiéru, nespočet bezpečnostních prvků aj.

Více informací

Audi A7 50TDI

Audi A7 je reprezentativní vůz v každé situaci. Komfort pohodlí a bezpečí si můžete vychutnat spolu s dynamickým výkonem motoru tohoto vozu.

Více informací

Mercedes Benz V Classe

Nejnovější model Mercedesu pro pohodlné cestování pro manažery, ale i rodinu. 7 + 1 samostatně polohovatelných sedadel s loketními opěrkami. Komfortní jízdní vlastnosti zajištěny vzduchovým odpružením podvozku typu AIRMATIC. Automatické elektrické otvírání bočních dveří usnadňuje přístup do vozu. Automatická zónová klimatizace pro všechny řady cestujících. Velký zavazadlový prostor, USB připojení a další.

Více informací

Škoda Superb 2.0 TDI

Vlajková loď mladoboleslavské automobilky Škoda Superb umožňuje všem cestujícím, vpředu i vzadu, skutečně relaxovat nejen díky adaptavnímu podvozku Dynamic Chassis Control, ale také kvůli největšímu vnitřnímu prostoru ve své kategorii. Kvalitně zpracovaný interiér, kožená sedadla a loketní opěrka Vám poskytnou dostatek pohodlí při práci či oddechu.

Více informací

Mercedes Benz Sprinter 19+1

Tento autobus je ideálním vozem pro menší skupiny, s celkovou kapacitou 19 osob + řidič. Díky své velikosti je vhodný do městského provozu, ale i na dlouhých cestách poskytuje dostatek komfortu pro pohodlné cestování. Polohovatelná kožená/textilní sedadla, klimatizace, okenní záclonky či stropní DVD, je u tohoto vozu standardem.Na delších cestách, cestující ocení zejména zásuvky 220V pro každé sedadlo nebo lednici na chlazení nápojů.

Více informací

Iveco Compa 25+2

Nový autobus v našich řadách Iveco Compa, s kapacitou 25 + 2 osob nabízí dostatek pohodlí na palubě, kdy díky posuvným a polohovatelným sedačkám mají cestující nadstandardní prostor pro nohy. Z tohoto i mnoha dalších důvodů se tento typ autobusu hodí jak dlouhé cestování, tak na městský provoz a krátké vzdálenosti. Vůz splňuje požadavky Euro 6 a s nízkými náklady na provoz je tento autobus zajímavou variantou na cestování pro skupiny střední velikosti. Zavazadlový prostor pojme i lyžařské vybavení a na palubě se o zábavu postará velká stropní obrazovka na přehrávání filmů.

Více informací

Mercedes Benz Tourino 32+2

Model Tourino s obsaditelností 32+2 osob se ve své kategorii řadí do špičky mezi autobusy. Komfortní jízdní vlastnosti a motor o objemu 7 L, Vás dopraví pohodlně do všech koutů Evropy. Na palubě klimatizace, DVD, WC, lednice, velký zavazadlový prostor.

Více informací

Man Lions Coach 49+2

Náš největší autobus pohodlně usadí 49 osob se dvěma řidiči. Nabízí komfortní jízdní vlastnosti a silný motor o objemu 12 l. Na palubě zpříjemní cestu klimatizace a lednice. Cestující se posadí do polohovatelných sedadel, mohou sledovat DVD na dvou televizních obrazovkách a slunce odstíní velká tmavá okna a záclonky. K dispozici je WC a velký zavazadlový prostor. Autobus značky MAN s označením Lions Coach je v nadstandartní výbavě a tedy vhodný na mezinárodní přepravu osob.

Více informací