fb

Mercedes Benz S Classe Long

Vysněný vůz a vynikající příklad pro celé odvětví - nová třída S. Každý kontakt s tímto jedinečným luxusním sedanem je zážitkem: cestujte, pracujte, odpočívejte, vychutnávejte si v klidu a dojeďte bezpečně - žádný jiný vůz nedokáže nabídnout více než tento vzor všech sedanů. Polohovatelná, vyhřívaná a klimatizovaná zadní řada sedadel. Kožený interiér, luxusní LED podsvícení koženého interiéru, nespočet bezpečnostních prvků aj.

Více informací

Mercedes Benz V Classe AMG

Omlazený nový model komfortního minivanu Mercedes Benz V Class, je díky svým moderním technologiím a vlastnostem, opravdovým králem své kategorie. Rozmístění samostatně polohovatelných sedadel, umožňuje využít palubního stolečku pro práci, či relaxaci během jízdy.

Více informací

Audi A6 3.0 TDI

Audi A6 je reprezentativním vozem do každé situace. Proto je velice často pro svůj komfort, pohodlí a bezpečí, využíván jako vládní vůz pro politiky a státní návštěvy. Buďte i Vy, výjimeční.

Více informací

Mercedes Benz S Classe 350 CDI

Cestujte, pracujte, odpočívejte, vychutnávejte, a to vše bezpečně. Žádný jiný vůz nenabízí tolik bezpečí a moderních technologií jako tato nejvyšší modelové řada. Systém podvozku AIRMATIC optimalizuje hluk a vibrace i na nerovných vozovkách. Kožený interiér s vyhřívanými sedačkami. Dvouzónová klimatizace, panoramatický strop, okenní elektrické záclonky, USB připojení a další.

Více informací

Mercedes Benz V Classe

Nejnovější model Mercedesu pro pohodlné cestování pro manažery, ale i rodinu. 7 + 1 samostatně polohovatelných sedadel s loketními opěrkami. Komfortní jízdní vlastnosti zajištěny vzduchovým odpružením podvozku typu AIRMATIC. Automatické elektrické otvírání bočních dveří usnadňuje přístup do vozu. Automatická zónová klimatizace pro všechny řady cestujících. Velký zavazadlový prostor, USB připojení a další.

Více informací

Škoda Superb III 2.0 TDI

Nejnovější model mladoboleslavské automobilky Škoda Superb umožňuje všem cestujícím, vpředu i vzadu, skutečně relaxovat nejen díky adaptavnímu podvozku Dynamic Chassis Control, ale také kvůli největšímu vnitřnímu prostoru ve své kategorii. Kvalitně zpracovaný interiér, kožená sedadla a loketní opěrka Vám poskytnou dostatek pohodlí při práci či oddechu.

Více informací

Mercedes Benz Sprinter 19+1

Tento autobus je ideálním vozem pro menší skupiny, s celkovou kapacitou 19 osob + řidič. Díky své velikosti je vhodný do městského provozu, ale i na dlouhých cestách poskytuje dostatek komfortu pro pohodlné cestování. Polohovatelná kožená/textilní sedadla, klimatizace, okenní záclonky či stropní DVD, je u tohoto vozu standardem.Na delších cestách, cestující ocení zejména zásuvky 220V pro každé sedadlo nebo lednici na chlazení nápojů.

Více informací

Iveco Compa 25+2

Nový autobus v našich řadách Iveco Compa, s kapacitou 25 + 2 osob nabízí dostatek pohodlí na palubě, kdy díky posuvným a polohovatelným sedačkám mají cestující nadstandardní prostor pro nohy. Z tohoto i mnoha dalších důvodů se tento typ autobusu hodí jak dlouhé cestování, tak na městský provoz a krátké vzdálenosti. Vůz splňuje požadavky Euro 6 a s nízkými náklady na provoz je tento autobus zajímavou variantou na cestování pro skupiny střední velikosti. Zavazadlový prostor pojme i lyžařské vybavení a na palubě se o zábavu postará velká stropní obrazovka na přehrávání filmů.

Více informací

Mercedes Benz Tourino 32+2

Model Tourino s obsaditelností 32+2 osob se ve své kategorii řadí do špičky mezi autobusy. Komfortní jízdní vlastnosti a motor o objemu 7 L, Vás dopraví pohodlně do všech koutů Evropy. Na palubě klimatizace, DVD, WC, lednice, velký zavazadlový prostor.

Více informací