fb
Osobní přeprava
v luxusu a pohodlí
auto na letiště auto na letiště auto na letiště auto na letiště auto na letiště auto na letiště

Jakoukoliv cestu by jste měli trávit bez zbytečných starostí, nervování se, zdržování či boje s dopravními zácpami.

Všech těchto starosti Vás zbaví naše společnost Autodoprava Fráňa s.r.o. Náš cíl není nijak složitý – zajistit Vám luxusní osobní přepravu a dovést Vás vždy včas a hlavně bezpečně. Díky dopravě na letiště s námi, nemusíte únavně hledat parkovací místo, běhat k parkovacím automatům či hledat mince a bankovky, investovat do často předražených dálničních známek, ztrácet čas sledováním dopravní situace. Na to všechno máte Autodopravu Fráňa. To vše za Vás zařídí naši zkušení řidiči, pro které je již profesionální rutinou průběžně kontrolovat aktuální čas příletu Vašeho letadla, počkat na Vás po přistání v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem či logem firmy, přistavit vůz k nejbližšímu východu z letiště a pomoci Vám se zavazadly. Přepravu zajistíme dle požadavku na jakékoliv letiště. Denně zajišťujeme dopravu na letiště Vídeň,letiště Bratislava, Praha letiště či jakékoli jiné. Navíc náš vůz pro Vaši cestu na letiště, bude vždy odpovídat přesně tomu, co potřebujete.

Objednat

S námi stíháte vše

Dokonalý přehled o aktuální dopravní situaci je neoddělitelnou součástí naší práce. Když jej zkombinujeme s našimi dlouholetými zkušenostmi a profesionalitou našich řidičů, je pro nás samozřejmostí navrhnout Vám čas odjezdu z domova tak, abyste byli na letišti včas a zároveň netrávili dlouhé hodiny zbytečným čekáním na let. Spolehněte se na naše řidiče a jejich umění vyhýbat se uzavírkám a kolonám a přijeďte na letiště klidní a v pohodě.

Objednat

Reprezentujte již na letišti

Důležitost prvního dojmu si dnes uvědomuje každý. Stejně jako důležitost péče o hosty, klienty a obchodní partnery již od prvního okamžiku po přistání. V případě dopravy na letiště to platí několikanásobně. Svěřte tuto péči do rukou našich profesionálních, formálně oblečených řidičů, kteří počkají na Vašeho hosta s viditelnou tabulkou s jeho jménem v příletové hale, pomohou mu se zavazadly, doprovodí jej a poté jej usadí do auta. Nabídnou vodu zdarma a připojení na Wifi. Řidiči hovoří anglicky, proto jsou se zákazníky schopni komunikovat a vyhovět požadavkům již během přepravy.

Objednat