fb
Osobní přeprava
v luxusu a pohodlí

Přeprava osob kamkoliv a kdykoliv

Naši zkušení řidiči Vás bezpečně odvezou kamkoliv a kdykoliv si jen budete přát. Zajistíme přepravu osob na důležitá jednání, školení, teambuildingy či meetingy, popřípadě dopravu na letiště. Dopravíme Vaši rodinu, zaměstnance nebo zákazníky nejen po území České republiky a Slovenska, ale také do Rakouska, Německa, Polska, zkrátka po celé Evropě. Budete-li cestovat s rodinou, máme pro malé pasažéry nachystané dětské autosedačky všech velikostí a také film na cestu.

Více informací

Doprava na letiště bez starostí

Doprava na letiště s osobní přepravou společnosti Autodoprava Fráňa s.r.o. Vám ušetří spoustu starostí. Nezdržujte se zařizováním parkování na letišti, hledáním parkovacího místa, kupováním drahých dálničních známek a kontrolováním dopravní situace. Naši zkušení řidiči Vás dopraví na místo vždy včas a bezpečně. Řidič kontroluje aktuální čas příletu Vašeho letadla, po přistání Vás počká v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem.

Více informací

Svatební vůz pro nevěstu i ženicha

Svatební den je pro nevěstu nezapomenutelným zážitkem v jejím životě. Dnem, na který budete vždycky společně rádi vzpomínat a připomínat ho svým blízkým. A my Vám s tím pomůžeme. Přistavíme Vám luxusně nazdobené svatební auto dle Vašich požadavků. Auta z našeho vozového parku boudou vhodným doplňkem pro nevěstu i ženicha.

Více informací

Autobusová doprava

Autobusová doprava Fráňa, Vás s našimi komfortními minibusy a autobusy různých velikostí, dopraví nejen na meetingy po Brně a ČR, na letiště Vídeň, do Prahy, Bratislavy, ale po celé Evropě. Minibusy se svými menšími rozměry a luxusním provedením, jsou vhodné pro přepravu osob po Brně a blízkém okolí, zároveň nabízí dostatek komfortu a pohodlí na dlouhých cestách.

Více informací

Přeprava zásilek po celé Evropě

Přeprava zásilek společností Autodoprava Fráňa s.r.o. je služba šitá na míru Vašim požadavkům. Nemusíte čekat na otvírací dobu přepravní společnosti. Nikdo Vám nebude diktovat, kdy si Vaši zásilku vyzvedne svozové auto nebo dokonce na jaké depo spediční společnosti máte balík dovézt. Už se nebudete muset strachovat, že se Vaše zásilka nedostane do cíle v původním stavu. My Vaši zásilku do 3,5 tuny přepravíme bezpečně po celé Evropě.

Více informací