fb
Osobní přeprava
v luxusu a pohodlí

Přeprava osob kamkoliv a kdykoliv

Naši zkušení řidiči Vás bezpečně odvezou kamkoliv a kdykoliv si jen budete přát. Zajistíme přepravu osob na důležitá jednání, školení, teambuildingy či meetingy, popřípadě dopravu na letiště. Dopravíme Vaši rodinu, zaměstnance nebo zákazníky nejen po území České republiky a Slovenska, ale také do Rakouska, Německa či Polska. Budete-li cestovat s rodinou, máme pro malé pasažéry nachystané dětské autosedačky všech velikostí.

Objednat

S námi si ostudu rozhodně neutrhnete

Řidiči společnosti Autodoprava Fráňa jsou vždy formálně ustrojeni a připraveni vyhovět Vašim požadavkům. Znalost anglického jazyka je u nás samozřejmostí, proto není obav, že bychom Vašim zahraničním hostům nerozuměli. Pro osobní přepravu si v našem vozovém parku můžete vybrat vůz dle Vašich představ, od vozů vyšší střední třídy, přes minivany až po autobus. Disponujeme vlastními mycími boxy pro ruční mytí, vozidla jsou tak vždy čistá a připravena reprezentovat Vaši osobu.

Objednat

Bezpečnost a pohodlí především

S námi můžete cestovat bez obav! Všem vozům věnujeme maximální péči v našem vlastním autoservisu. Vozidla tak máme neustále pod kontrolou a v perfektním technickém stavu. Naší snahou je udržet vysoký standard, proto se nejedná o vozy v "základu", ale jsou vybavena řadou pasivních i aktivních bezpečnostních prvků. O pohodlí a komfort na palubě se postarají vyhřívané a odvětrávané sedadla, okenní roletky, klimatizace a mnoho dalších. Cestu Vám také zpříjemní možnost USB a WI-FI připojení, či sledování DVD po dobu jízdy.

Objednat