fb

Osobní přeprava
vyžaduje osobitý přístup

Našich služeb využívá mnoho nadnárodních firem sídlících na území Brna, ale i mimo něj. Za dobu naší existence, jsme však měli možnost zajišťovat přepravu i důležitým a světově známým osobnostem, zejména působícím ve světě showbusinessu.

Při světových turné a vystoupeních v okolí Moravy, doprovázeli naše vozy například tyto světové osobnosti: DJ Tiesto, David Guetta, Shaggy, STING, Tom Jones, Robert Plant, Hugh Laurie, Scooter, ABBA The show, Deep Purple a další.

Níže si můžete přečíst reference některých našich spokojených zákazníků. Pokud jste již využili našich služeb, budeme rádi, když také přispějete. Svůj vzkaz nám můžete zaslat pomocí našeho formuláře.

Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:

Hrdý partner

Ples jako Brno

Ples jako Brno, je jako každý rok velkolepou událostí plesové sezóny, na kterou se pravidelně připravují významní hosté z českého showbyznysu. Galavečer plný dobré muziky, krásných žen a vynikající kuchyně, potřebuje i spolehlivou a reprezentativní přepravu. Autodoprava Fráňa s.r.o., byla u toho a zajišťovala přepravu pro hosty kterými byli: Gábina Partyšová, Iva Kubelková, Gabriela Lašková, TV Prima a Lenka Špillarová.

Letní tábor LT Míša Milíčov

Pravidelně a zdarma, doprovázíme neziskovou organizaci a letní dětský tábor LT Míša Milíčov, na cestě za jejich dobrodružstvím. Již 12 let, je Autodoprava Fráňa s.r.o., spojena s tímto táborem, jakožto hrdý sponzor a dopravce.