Vlastní vozový park

Autodoprava Fráňa s.r.o., je výhradním vlastníkem všech vozů, kterými jsou zajišťovány naše služby. Nemůže se tak stát, jak to u jiných firem bývá, že Vás vyzvedne vypůjčený vůz. Disponujeme vlastním autoservisem, kde naši mechanici věnují vozům tu nejlepší péči. Jedině tak, můžeme mít vozy pod kontrolou a zajistit jejich perfektní technický stav. Díky vlastním mycím boxům na ruční mytí, udržujeme neustále vozy čisté navenek i uvnitř, připravené pouze pro Vás. 

Naším vozovým parkem se snažíme udržovat nadstandard služeb v našem oboru. Naleznete v něm vozy, které jsou luxusní nejen navenek, ale i zevnitř. Automobily obsahují nespočet pasivních a aktivních prvků, které se postarají o Vaši bezpečnost. Na palubě všech vozů se můžete setkat i s řadou exklusivních výbav. Vždy k dispozici internet přístupný díky Wi-fi. Připojení přes USB. Cestu vám také ukrátí přítomnost DVD přehrávačů. V zimě využijte vyhřívané sedačky, v létě zónovou klimatizaci.

Typy vozů v našem vozovém parku

Limuzíny

Vyberte si jednu z našich luxusních limuzín v nadstandardní výbavě. Nejenže Vás bude skvěle reprezentovat, ale zajistí Vám na cestách bezpečnost a pohodlí. Budete tedy moci nerušeně pracovat nebo relaxovat.

Prohlédnout vozy

Minivany

Bude Vás cestovat více? Naše minivany pojmou až 8 osob bez ztráty pohodlí. Kožená polohovatelná sedadla, loketní opěrky, tónovaná skla, stropní DVD, velký zavazadlový prostor, klimatizace a jiné, zajistí cestujícím veškerý komfort.

Prohlédnout vozy

Maxivany

Potřebujete přepravit větší množství osob a nebo snad rozměrnou zásilku větší hmotnosti? Pro tyto případy Vám můžeme nabídnout nadstandardně vybavený autobus a nebo moderní dodávku s nosností 3,5 tuny.

Prohlédnout vozy