Svatební vůz pro nevěstu i ženicha

Svatební den je pro nevěstu nezapomenutelným zážitkem v jejím životě. Dnem na který budete vždycky společně rádi vzpomínat a připomínat ho svým blízkým. A my Vám s tím pomůžeme. Přistavíme Vám luxusně nazdobené svatební auto dle Vašich požadavků. Auta z našeho vozového parku boudou vhodným doplňkem pro nevěstu i ženicha.

S luxusním vozem, do nové etapy života

Vyberte si vůz, který se Vám líbí a my Vám ho dle Vašich představ nazdobíme, přistavíme před dům a odvezeme Vás až k oltáři. Váš svatební vůz, se tak bude jistě vyjímat i jako luxusní dekorace na svatebních fotografiích. A jak se na svatbách sluší a patří, tak i my máme pro novomanžele malý dáreček.

Nenechte svatebčany jít domů po svých

Standardní starostí všech snoubenců je, jak dopravit všechny svatebčany bezpečně domů. Nenechte je, aby si museli shánět vlastní odvoz, když jsou mnohdy z daleka. Netrapte své rodinné příslušníky nebo přátelé tím, že se nebudou moci na oslavě bavit a budou muset odvážet hosty do jejich domovů, nebo na hotel. Náš řidič bude k dispozici po celou dobu, aby mohl kdykoliv na přání dopravit všechny účastníky na místo určení. Pro tuhle příležitost jistě poslouží naše minivany, případně autobus.