Doprava na letiště bez starostí

Doprava na letiště s osobní přepravou společnosti Autodoprava Fráňa s.r.o. Vám ušetří spoustu starostí. Nezdržujte se zařizováním parkování na letišti, hledáním parkovacího místa, kupováním drahých dálničních známek a kontrolováním dopravní situace. Naši zkušení řidiči Vás dopraví na místo vždy včas a bezpečně. Řidič kontroluje aktuální čas příletu Vašeho letadla, po přistání Vás počká v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem.

Nemusíte se bát, že letadlo nestihnete

Vždy máme přehled o aktuální dopravní situaci a díky zkušenostem Vám navrhneme doporučený čas, kdy Vás a Vaši rodinu, klienty či zaměstnance vyzvedneme tak, abyste byli na letišti včas a bez dlouhého čekání. Řidič dokáže operativně zvolit trasu podle potřeby a vyhnout se tak případným uzavírkám a kolonám. Vyhněte se tak stresu a svěřte se bez obav do našich rukou.

Udělejte dojem na první pohled

Chcete udělat dojem na Vaše případné klienty a aby o ně bylo postaráno od prvního okamžiku? Naši školení řidiči v obleku, čekají hosta v příletové hale s cedulkou s jeho jménem, pomohou se zavazadly, přidrží deštník a následně zákazníka usadí do jednoho z luxusních z našeho vozového parku. V pohodlném klimatizovaném voze, se tak po náročném letu bude moci uvolnit a nebo se připravit na pracovní schůzku.