Minivany

Bude Vás cestovat více? Naše minivany pojmou až 8 osob bez ztráty pohodlí. Kožená polohovatelná sedadla, loketní opěrky, tónovaná skla, stropní DVD, velký zavazadlový prostor, klimatizace a jiné, zajistí cestujícím veškerý komfort.

Mercedes Benz V

Nejnovější model Mercedesu pro pohodlné cestování pro manažery, ale i rodinu. 7 + 1 samostatně polohovatelných sedadel s loketními opěrkami. Komfortní jízdní vlastnosti zajištěny vzduchovým odpružením podvozku typu AIRMATIC. Automatické elektrické otvírání bočních dveří usnadňuje přístup do vozu. Automatická zónová klimatizace pro všechny řady cestujících. Velký zavazadlový prostor, USB připojení a další.

Mercedes Benz Viano 220 CDI

Minivan pro pohodlné cestování nabízí 7 + 1 kožených samostatně polohovatelných sedadel s loketními opěrkami. Komfortní jízdní vlastnosti opět zajištěny vzduchovým odpružením podvozku typu AIRMATIC. Automatické elektrické otvírání bočních dveří usnadňuje přístup do vozu. Automatická zónová klimatizace pro všechny řady cestujících. Velký zavazadlový prostor, DVD přehrávač, USB připojení a další.

Mercedes Benz V class

Omlazený nový model komfortního minivanu Mercedes Benz V Class, je díky svým moderním technologiím a vlastnostem, opravdovým králem své kategorie. Rozmístění samostatně polohovatelných sedadel, umožňuje využít palubního stolečku pro práci, či relaxaci během jízdy. 

Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI - stříbrný

Prodloužená verze cestovního minivanu s kapacitou 8 osob + řidič nabízí zejména velký zavazadlový prostor včetně dostatku místa a pohodlí pro všechny cestující. Zónová klimatizace pro všechny řady sedadel. Stropní DVD a USB připojení, tónovaná skla, okenní rolety. Aktivní i pasivní bezpečnostní asistenti jsou samozřejmostí.