Limuzíny

Vyberte si jednu z našich luxusních limuzín v nadstandardní výbavě. Nejenže Vás bude skvěle reprezentovat, ale zajistí Vám na cestách bezpečnost a pohodlí. Budete tedy moci nerušeně pracovat nebo relaxovat.

Mercedes Benz S Classe Long

Vysněný vůz a vynikající příklad pro celé odvětví - nová třída S. Každý kontakt s tímto jedinečným luxusním sedanem je zážitkem: cestujte, pracujte, odpočívejte, vychutnávejte si v klidu a dojeďte bezpečně - žádný jiný vůz nedokáže nabídnout více než tento vzor všech sedanů. Polohovatelná, vyhřívaná a klimatizovaná zadní řada sedadel. Kožený interiér, luxusní LED podsvícení koženého interiéru, nespočet bezpečnostních prvků aj.

Mercedes-Benz S 350 CDI

Cestujte, pracujte, odpočívejte, vychutnávejte, a to vše bezpečně. Žádný jiný vůz nenabízí tolik bezpečí a moderních technologií jako tato nejvyšší modelové řada. Systém podvozku AIRMATIC optimalizuje hluk a vibrace i na nerovných vozovkách. Kožený interiér s vyhřívanými sedačkami. Dvouzónová klimatizace, panoramatický strop, okenní elektrické záclonky, USB připojení a další.

Audi A6

Audi A6 je reprezentativním vozem do každé situace. Proto je velice často pro svůj komfort, pohodlí a bezpečí využíván jako vládní vůz pro politiky a státní návštěvy. Jedinečný design, německá spolehlivost s upraveným podvozkem, zajistí maximální užitek z jízdy.  

Škoda Superb III 2.0 TDI

Nejnovější model mladoboleslavské automobilky Škoda Superb umožňuje všem cestujícím, vpředu i vzadu, skutečně relaxovat nejen díky adaptavnímu podvozku Dynamic Chassis Control, ale také kvůli největšímu vnitřnímu prostoru ve své kategorii. Kvalitně zpracovaný interiér, kožená sedadla a loketní opěrka Vám poskytnou dostatek pohodlí při práci či oddechu.

Mercedes Benz E Avantgarde

Výbava Avantgarde se vzduchovým odpružením AIRMATIC  poskytuje jízdní komfort a dynamiku nejvyšší úrovně. Pohodlí cestujících zajišťují vyhřívané a odvětrávané kožené sedačky, automatická klimatizace, elektronicky polohovatelná sedadla, USB připojení a další.